Nasza szkoła kolejny raz wzięła udział w Orszaku Trzech Króli, który przeszedł ulicami miasta w uroczystość Objawienia Pańskiego. W tym roku orszak odbył się pod hasłem: „Cuda, cuda ogłaszają”. Nasza szkoła przyłączyła się do orszaku zielonego - azjatyckiego. Po Mszy Św. odprawionej o godz. 10.00 w kościele św. Stanisława Kostki na Dębnikach wyruszyliśmy z modlitwą i pieśnią w stronę Rynku. I tak jak kiedyś Królów na spotkanie w stajence z małym Jezusem prowadziła nas Gwiazda Betlejemska. W południe trzy orszaki spotkały się na krakowskim Rynku, by raz jeszcze świętować Boże Narodzenie. Orszak Trzech Króli zakończył się wspólną modlitwą i kolędowaniem pod przewodnictwem arcybiskupa Marka Jędraszewskiego metropolity krakowskiego. Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Uczniom, którzy uczestniczyli w orszaku Trzech Króli.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: