mgr Agnieszka Nowicka

piątek 9:00-12:00

#SELFie z psychologiem#spotkania#młodość#rozmowy#życie#rozwój

1. SELFie z psychologiem – indywidualne spotkania dla młodzieży

2. SELFie on-line – zadaj pytanie, napisz co Ci w głowie siedzi (mail)

3. Konsultacje dla Rodziców

4. Zajęcia i warsztaty psychoedukacyjne

Adresy stron internetowych przydatnych dla rodziców:

Polecane artykuły:

17 zasad jak rozmawiać z nastolatkiem

mgr Agnieszka Nowicka

ukończyła Psychologię na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach (specjalność kliniczna), oraz I etap Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Praktyki odbyła w Specjalistycznym Ośrodku Terapii Uzależnień dla młodzieży "Dom Nadziei" w Bytomiu oraz świetlicy socjoterapeutycznej "Ocalić Szansę" w Krakowie. Pracowała w świetlicy socjoterapeutycznej "SOS Pijarzy" w Krakowie.

KURSY I SZKOLENIA

Szkolenie "W pułapce nałogowych zachowań - kompendium wiedzy o uzależnieniach behawioralnych" (w ramach Programu Ministra Zdrowia)

Seminarium "Psychoterapia pozytywna w ujęciu transkulturowym"

Szkolenie "Coaching jako metoda rozwoju"