WIELKI SUKCES ABSOLWENTKI NASZEJ SZKOŁY!

Wielki sukces absolwentki naszej SZKOŁY OAZOWEJ! Tylko pięciu uczniów z całego Krakowa uzyskało 100% z wszystkich trzech przedmiotów egzaminów ósmoklasisty! Wśród nich nasza Wiktoria! Laureaci odebrali wyróżnienia 29 listopada podczas uroczystej gali w sali Obrad Rady Miasta Krakowa. Zdolnym krakowianom osobiście pogratulował prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. Serdeczne gratulacje!

SZKOŁA DO HYMNU!

Prawie 21 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych o symbolicznej godzinie 11:11 zabrzmiał „Mazurek Dąbrowskiego”. Do akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu” przyłączyło się blisko 4 mln uczniów i prawie 380 tys. nauczycieli z całego kraju. Inicjatywa cieszyła się także dużym zainteresowaniem wśród szkół polonijnych. Do wspólnego śpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” zgłosiło się ponad 260 placówek z całego świata. W tym nasza Szkoła! Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

Z okazji ŚWIATOWEGO DNIA ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ, który obchodzony był w niedzielę 21 listopada, w naszej szkole zorganizowano kilka aktywności, których realizacja wywołała ogrom uśmiechu na naszych twarzach. Były one dla nas okazją do przypomnienia sobie tego jak ważne jest bycie miłym i życzliwym dla siebie nawzajem na co dzień. 

WOJEWÓDZKI KONKURS ARTYSTYCZNO-LITERACKI

Z ogromną radością informujemy, że uczeń naszej szkoły, SZYMON WAJDA z klasy VII ZAJĄŁ I MIEJSCE w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE ARTYSTYCZNO – LITERACKIM pt. „Patroni naszych ulic”, organizowanym przez Ośrodek Kultury Ruczaj w Krakowie.

Szymonie, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni i gratulujemy Ci z całego serca!

WARSZTATY W WOJEWÓDZKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

Uczniowie z klas 1 i 3 uczestniczyli w warsztatach bibliotecznych pt. "Pocztówka nie tylko z wakacji, czyli o sztuce kolażu inaczej".

Uczniowie poznali historię pocztówek oraz zasady korespondencji, a także dowiedzieli się czym jest kolaż i co ma wspólnego z pocztówką. 

W trakcie warsztatów uczestnicy stworzyli swoje unikatowe pocztówki.